Regulamin strony

20PLN.pl - Internetowa Baza Firm

Regulamin strony

Regulamin strony

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.20pln.pl oraz http://www.firmy.org.pl

§1

Właścicielem serwisu 20PLN.pl jest firma Neta.pl.

§2

Internetowa baza firm 20PLN.pl oferuje następujące bezpłatne usługi:

1. Bezpłatny wpis firmy

Główne opcje:

 • Dane teleadresowe:
  • Nazwa firmy
  • Województwo
  • Miasto
  • Ulica, nr. domu, nr. mieszkania
  • NIP
  • Telefon 1, telefon 2
  • Fax
 • Wybór 1 branży
 • Przypisanie rodzaju współpracy (szukam współpracy, sprzedaż, kupno)
 • Słowa kluczowe (max. 250 znaków)
 • Opis firmy (max. 3000 znaków)
 • Zdjęcia
  • Logo firmy
  • 3 zdjęcia z powiększeniem

Po zalogowaniu się użytkownik posiada także statystyki kliknięć na szczegółowy opis oferty.

§3

Internetowa baza firm 20PLN.pl oferuje następujące płatne usługi (opcje dodatkowe):

1. Adres WWW oraz E-mail

To rozszerzenie bezpłatnego ogłoszenia o umieszczenie internetowego adresu strony oraz poczty e-mail. W szczegółowym opisie pojawi się tez formularz kontaktowy. Koszt opcji dodatkowej "Adres WWW oraz E-mail" to 60 zł brutto. Usługa jest aktywna na okres 365 dni, oraz po opłacie zostanie wystawiona faktura VAT. Szczegółowy opis. W dniu 17.06.2024 g.16:00 nastąpiła zmiana cen.

Przy aktywacji konta ta usługa aktywuje się automatycznie.  Pierwszy 1 miesiąc jest GRATIS. Nie ma obowiązku aktywowania tej usługi ponownie.

2. Link sponsorowany

W wynikach wyszukiwarki ogłoszenie jest oprawione widoczną ramką, staje się bardziej atrakcyjne na tle pozostałych wpisów. Dodatkowo wpis jest umieszczony wyżej niż standardowe ogłoszenie. O kolejności wyświetlania linków sponsorowanych w przypisanej branży decyduje data rejestracji. Koszt opcji dodatkowej "Link sponsorowany" to 60 zł brutto. Usługa jest aktywna na okres 365 dni, oraz po opłacie zostanie wystawiona faktura VAT. Szczegółowy opis. W dniu 17.06.2024 g.16:00 nastąpiła zmiana cen.

§4

Podstawą dodania wpisu jest zarejestrowanie się w serwisie www.20pln.pl lub www.firmy.org.pl. Rejestracja na stronie jest dobrowolną decyzją Użytkownika. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych. Internetowa baza firm umożliwia modyfikację i usunięcie danych osobowych Użytkownika lub konta w zakładce "Twoje konto".

W przypadku braku dostępu do możliwości zalogowania się na swoje konto, użytkownik może skorzystać z przypomnienia hasła. Należy w tym celu podać adres e-mail, który użyto w procesie rejestracji.

Jeśli użytkownik nie może zalogować się samodzielnie, aby usunąć ogłoszenie i swoje konto to usunięcie ogłoszenia przez Administratora serwisu jest możliwe tylko w przypadku, gdy:

 • Firma została zamknięta co można potwierdzić w CEIDG
 • Użytkownik wysyła maila z adresu z którego dokonano rejestracji prośbę o usunięcie konta podając dokładny adres strony www pod którym znajduje się jego ogłoszenie. Prośby wysłane z adresów innych niż rejestracja konta nie będą rozpatrywane.

Aby usunąć konto w przypadku powyższych opcji, użytkownik musi wysłać e-mail do Administratora.

§5

Firma Neta.pl, operator strony www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników portalu. Zastosowane przez Neta.pl zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie.

Operator strony nie wykonuje żadnych zmian w ogłoszeniach użytkowników.

§6

Firma Neta.pl nie przetwarza ani nie udostępnia innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony. Operator serwisu 20PLN.pl oraz Firmy.org.pl ma prawo wysyłać informacje e-mail do zapisanych użytkowników (tzw. Newsletter) tylko i wyłącznie jeśli dotyczy to produktów związanych z działalnością jego firmy.

§7

W polach gdzie podaje się dane teleadresowe oraz nazwę firmy zabronione jest wprowadzanie niewłaściwych informacji lub tekstów reklamowych niezgodnych z danym polem. W polu opis, słowa kluczowe, logo firmy, nazwa firmy (nawet w przypadku, gdy adres www jest zarejestrowany jako nazwa firmy) oraz opublikowane zdjęcia zabronione jest umieszczanie adresu WWW oraz e-mail. Dotyczy to ogłoszeń w których nie wykupiono dodatkowej opcji "Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail". Redakcja serwisu może usunąć takie ogłoszenie bez podania przyczyn lub samodzielnie zmienić w/w pola (w okresie 1 bezpłatnego roku usługi Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail).
Każda firma może wprowadzić tylko jedno ogłoszenie w portalu.
Zabronione jest również wprowadzanie treści erotycznych w naszym portalu firm o podobnej branży oraz linków do stron.

§8

Zdjęcia oraz logo w portalu 20PLN nie mogą zawierać napisów do strony WWW reklamującej się firmy oraz adresu e-mail. Dotyczy to tylko ogłoszeń w których nie wykupiono dodatkowej opcji "Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail". W przypadku umieszczenia zdjęć nie spełniających warunków administrator serwisu ma prawo usunąć konto w portalu 20PLN.pl informując o tym fakcie użytkownika konta.

§9

W przypadku zamieszczenia ogłoszenia w której treść zawiera niecenzuralne sformułowania, sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, naruszała czyjąś prywatność i godność, była reklamą konkurencyjnej firmy Neta.pl, a także zawierała nieprawidłowe wpisy lub ukryte znaczniki w kodzie HTML, wpis nie zostanie opublikowany.

§10

Serwis nie ponosi odpowidzialności za treść ogłoszeń oraz zdjęcia. Nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.

§11

Każda ze stron ma prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, z 30 - dniowym terminem wypowiedzenia. Wypowiedzenie musi zostać zgłoszone nie później niż na 30 dni kalendarzowych przed zakończeniem miesiąca. W przypadku rezygnacji Abonenta z usług dodatkowych przed zakończeniem opłaconego okresu rozliczeniowego nie jest zwracana wniesiona opłata, tym samym Abonent może zakończyć współpracę przed zakończeniem okresu rozliczeniowego godząc się na jednoczesną utratę wniesionej opłaty.

§12


Z racji możliwości bezpłatnego zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń w naszym serwisie redakcja serwisu 20PLN.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w funkcjonowaniu serwisu wynikające z nieprawidłowo wprowadzonych danych.

§13

Redakcja serwisu www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.

§14

Korzystanie z serwisu www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl oznacza akceptację regulaminu.

§15

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dodaj bezpłatnie firmę

Bądź lepiej widoczny w Internecie

Dodaj firmę

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Ciekawostki Czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Twoje ogłoszenie będzie widoczne pod adresami www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl

Dodaj bezpłatnie firmę

20PLN.pl - Internetowa Baza Firm

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja