Zasady użytkowania

20PLN.pl - Internetowa Baza Firm

Zasady użytkowania

Zasady użytkowania
 1. Firma Neta.pl, operator strony 20PLN.pl, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników strony www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl. Zastosowane przez Neta.pl zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie.
   
 2. Portal 20PLN.pl nie przetwarza ani nie udostępnia innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony 20PLN.pl
   
 3. Rejestracja na stronie 20PLN.pl jest dobrowolną decyzją Użytkownika. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych. Strona 20PLN.pl umożliwia modyfikację i usunięcie danych osobowych Użytkownika w zakładce "Twoje konto"
   
 4. Podczas rejestracji, która wymagana jest w przypadku aktywacji konta, Użytkownik proszony jest o podanie podstawowych informacji teleadresowych, niezbędnych do umieszczenia wpisu w naszym serwisie a w przypadku zdecydowania się na usługę dodatkową wystawienia dokumentów, takich jak faktura VAT. Podanie aktywnego adresu pocztowego oraz adresu e-mail jest niezbędne do nawiązania kontaktu z Użytkownikiem. W szczególności, aktywny adres e-mail jest wymagany do wysyłania powiadomień o założeniu konta w celu jego aktywacji.
   
 5. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zasad użytkowania biuro@20pln.pl

Dodaj bezpłatnie firmę

Bądź lepiej widoczny w Internecie

Dodaj firmę

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Ciekawostki Czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Twoje ogłoszenie będzie widoczne pod adresami www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl

Dodaj bezpłatnie firmę

20PLN.pl - Internetowa Baza Firm

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja