GRUPA TECHNICZNA S.C. ANDRZEJ AUGUSTYNOWICZ, PIOTR SKRZYPCZYŃSKI

Sprzedaż
https://sklep.grupatechniczna.com/

GRUPA TECHNICZNA S.C. ANDRZEJ AUGUSTYNOWICZ, PIOTR SKRZYPCZYŃSKI

GRUPA TECHNICZNA S.C. ANDRZEJ AUGUSTYNOWICZ, PIOTR SKRZYPCZYŃSKI

Renomowana firma GRUPA TECHNICZNA S.C. ANDRZEJ AUGUSTYNOWICZ, PIOTR SKRZYPCZYŃSKI to ceniony na polskim rynku przemysłowym dostawca wysokiej jakości sprzętu, który znajduje zastosowanie w zakładach produkcyjnych, warsztatach itp. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2006 r. Przez cały czas działalności właściciele rozszerzają swoje kontakty, by wprowadzać do katalogu kolejne wyroby renomowanych producentów. Sklep internetowy dystrybuuje urządzenia i akcesoria m.in. takich marek jak Husqvarna, Milwaukee, Wiha, Altrad czy Fein.
Oferowane są narzędzia ręczne jak np. tradycyjne młotki, ale też wersje gumowe i nylonowe, różnego rodzaju klucze (płaskie, imbusowe, dynamometryczne, trzpieniowe), które sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach, chwytaki, nożyce i wiele innych. Dostępne są także urządzenia spawalnicze, akcesoria i przyrządy pomiarowe, sprzęty elektryczne (akumulatorowe szlifierki kątowe, młotowiertarki, klucze udarowe 1/2 i 3/4, wkrętarki, zakrętarki itd.). Duży wybór jest również wśród narzędzi skrawających i obrabiających: gwintowniki ręczne, końcówki wkrętakowe, frezy i głowice, noże tokarskie itp.
Zaletą są atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim bardzo szybka realizacja zleceń. Jest ona możliwa dzięki dostępności wystawionego do sprzedaży towaru na magazynie. Ekipa pomaga przy wyborze odpowiedniego modelu. 

59-220 Legnica

Jaworzyńska 227

tel. 76 850 61 27

Szybki kontakt z GRUPA TECHNICZNA S.C. ANDRZEJ AUGUSTYNOWICZ, PIOTR SKRZYPCZYŃSKI

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja