Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Adrian Wolski

Sprzedaż
https://www.legnicakomornik.pl/

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Adrian Wolski

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Adrian Wolski

Komornik Sądowy Adrian Wolski, działający w ramach Kancelarii Komorniczej nr XI w Legnicy, jest specjalistą od skutecznej egzekucji świadczeń na terenie Apelacji Wrocławskiej, wyłączając przypadki związane bezpośrednio z nieruchomościami. Jego obszar działania obejmuje miasto Legnicę oraz kilka sąsiednich gmin, jak Krotoszyce czy Prochowice, podlegających miejscowej jurysdykcji Sądu Rejonowego.

Adrian Wolski nie tylko egzekwuje należności pieniężne z różnych źródeł, takich jak wynagrodzenia za pracę czy rachunki bankowe, ale także zajmuje się egzekucją niepieniężną, w tym wydawaniem mienia ruchomego i nieruchomego oraz zarządzaniem licytacjami publicznymi. Jego praktyka obejmuje również skuteczne zabezpieczenie roszczeń, które zapewnia ochronę interesów wierzycieli poprzez depozytowanie środków w sądzie do czasu rozstrzygnięcia sporu.

Zaangażowanie Komornika Wolskiego w ścisłą współpracę z lokalnymi wspólnotami gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę, która wspiera zarówno wierzycieli, jak i dłużników w procesie egzekucyjnym.

59-220 Legnica

ul. Najświętszej Marii Panny 14/9

tel. 699712100

Szybki kontakt z Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Adrian Wolski

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja