LARIGO GROUP SP. Z O.O. Non-Profit

Sprzedaż
https://www.outdata.pl/

LARIGO GROUP SP. Z O.O. Non-Profit

LARIGO GROUP SP. Z O.O. Non-Profit

Zajmująca się niszczeniem dokumentów i danych zapisanych na nośnikach firma OutData oferuje usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i instytucjom. Z możliwości profesjonalnej likwidacji wydruków papierowych, dysków twardych i SSD mogą skorzystać również placówki medyczne, urzędy czy organy administracyjne. Sposób niszczenia dokumentów i przedmiotów zawierających zapisane w formie cyfrowej informacje jest zgodny z obowiązującym prawem.
Firma posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu realizacja zleceń odbywa się w sposób bezpieczny i szybki. Wszystkie powierzone przez klientów materiały są poddawane likwidacji w czasie nie dłuższym niż doba.
Dokumenty są odbierane z wytyczonego przez zleceniodawcę miejsca przez wyszkolony personel mający niezbędne poświadczenia bezpieczeństwa osobowego. Przedmioty mogą się znajdować na dowolnym piętrze, są pakowane do odpowiednich pojemników, a następnie plombowane pod nadzorem klienta. Odebrany towar jest transportowany do punktu niszczenia w specjalnie przystosowanych samochodach. Przebieg procesu niszczenia zleceniodawca może śledzić na bieżąco za pomocą wygodnego panelu klienta.
OutData przy użyciu demagnetyzerów i urządzeń do niszczenia chemicznego, termicznego i fizycznego dokonuje również likwidacji takich nośników danych jak:
• dyskietki,
• płyty CD i DVD,
• taśmy LTO,
• telefony,
• pieczątki,
• zdjęcia RTG,
• karty magnetyczne.
Klient po zakończeniu procesu otrzymuje nie tylko poświadczenie dokonania zniszczenia, ale także zapis wideo z wszystkich działań.

95-054 Wola Zaradzyńska

Majora Hubala 157

tel. 539 538 444

Szybki kontakt z LARIGO GROUP SP. Z O.O. Non-Profit

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja