Madart Inwestycje

Szukam współpracy
https://pokojedowynajeciakatowice.pl

Madart Inwestycje

Madart Inwestycje

Madart Inwestycje działa na rynku nieruchomości. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w najmie pokojów dla studentów oraz lokali pracowniczych. Firma dysponuje lokalami położonymi w atrakcyjnych dzielnicach Katowic. Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów, specjaliści kupują nieruchomości znajdujące się w pobliżu węzłów komunikacyjnych oraz punktów gastronomicznych, usługowych, rozrywkowych i handlowych.
Pokoje dla studentów zlokalizowane są na ulicach: Kościuszki, Słowackiego i Moniuszki. Pokoje dla pracowników można wynająć na ulicy Warszawskiej. Współpraca z Madart Inwestycje to dobra propozycja dla osób szukających taniej stancji z wyposażeniem niezbędnym do komfortowego funkcjonowania.
Madart Inwestycje gwarantuje dogodne warunki współpracy. Pierwsze spotkanie odbywa się w wybranym przez klienta terminie. Jeżeli ktoś nie może obejrzeć mieszkania osobiście, zyskuje dostęp do zdjęć. Najem realizowany jest na podstawie starannie opracowanej umowy zabezpieczającej odpowiednio interesy obu stron.

40-000 Katowice

Warszawska 32

tel. 724 620 942

Szybki kontakt z Madart Inwestycje

Rodzaj współpracy:

Szukam współpracy

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja