MAGTOYS Anna Kromolicka

Sprzedaż
https://magtoys.pl/

MAGTOYS Anna Kromolicka

MAGTOYS Anna Kromolicka

Magtoys to sklep z zabawkami, które jednocześnie zapewniają maluchom mnóstwo rozrywki i pomagają im się rozwijać. W ofercie są wyroby takich marek jak:
• Djeco,
• Klorofil Magiczny Świat,
• Magna Tiles,
• Sabbiarelli,
• Buki,
• Egmont Toys.
Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo i solidność wykonania. Zabawki wyróżniają się też przyciągającą wzrok kolorystyką dostosowaną do oczekiwań najmłodszych.
Wśród asortymentu znajdują się zestawy rozwijające kreatywność, między innymi do kolorowania czy do samodzielnego tworzenia biżuterii. Dla maluchów ciekawych otaczającego je świata ciekawą propozycją mogą być komplety do obserwowania owadów, do wykrywania metali czy do wędrówek. Dużo frajdy zapewniają także składane zabawki do piasku, silikonowe foremki, dyski do rzucania czy duże piłki plażowe.
Na lubiących muzykę czekają kolorowe instrumenty: harmonijki, minipianina czy cymbałki, a także zabawki grające wesołe melodie. Z kolei dzieci interesujące się pracami plastycznymi ucieszą się z kolorowanek, naklejek, kredek czy farb. Zainteresowanie mogą też wzbudzić magiczne długopisy, ciastoliny oraz albumy do malowania specjalnym piaskiem w mazaku.
W ofercie sklepu Magtoys są również klocki drewniane i magnetyczne oraz słomki konstrukcyjne, za pomocą których można tworzyć dowolne budowle na dużą skalę. Ponadto dostępne są też klocki i układanki dla najmłodszych – wykonane z miękkiej pianki lub silikonu, oraz klocki jeżyki z wypustkami ułatwiającymi łączenie elementów.

60-653 Poznań

Plebańska 4A

tel. 601 102 601

Szybki kontakt z MAGTOYS Anna Kromolicka

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja