ROLEXIN

Sprzedaż
https://www.rolexin.pl/

ROLEXIN

ROLEXIN

Oferta firmy ROLEXIN Paweł Żebrowski to kompleksowo świadczone usługi w zakresie doradztwa oraz sprzedaży elementów pozwalających na łatwą regulację dostępu światła do pomieszczeń.
Dystrybucja obejmuje różne rodzaje osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych. Klient może wybrać odpowiadające jego potrzebom rozwiązania, takie jak rolety czy karnisze, decydując się na wariant w kolorze pasującym do wystroju pomieszczenia lub elewacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się także moskitiery. Są one także dostępne w ofercie sprzedażowej, a ich montaż polecany jest osobom, które chcą w prosty i niezaburzający estetyki sposób zapobiec inwazji owadów w swoim domu (szczególnie w czasie ciepłych miesięcy), a jednocześnie nie pozbawiać się dostępu do świeżego powietrza.
Na stronie internetowej dostawcy znajdują się także osłony sterowane elektronicznie. Zarówno tego typu modele rolet, jak i standardowe wersje zacieniające są montowane przez fachowców, którzy dbają o trwałość mocowania do ściany, oprawy okna lub tarasu oraz mogą zagwarantować bezproblemową pracę systemu odpowiedzialnego za unoszenie się i opadanie poszczególnych części.
Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by każde zlecenie było wykonane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Dbając o renomę, proponują darmową wycenę każdego projektu uwzględniającą całościową opłatę za wybrany rodzaj rolet oraz ich montaż, gwarantując, że są jedyne koszty, jakie ponosi klient.

07-410 Ostrołęka

Marszałka Józefa Piłsudskiego 20

tel. 506 406 160

Szybki kontakt z ROLEXIN

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja